Cennik

Zawsze mamy dla Ciebie czas

Ceny oferowanych usług każdorazowo są uzgadniane z Klientem. Zależą od stopnia skomplikowania sprawy, użytych środków technicznych i sił służących uzyskaniu skutecznego rezultatu.
W sprawach windykacyjnych cena usługi zawiera opłatę wstępną (na poczet bieżących kosztów związanych z pełnym rozpoznaniem dłużnika) oraz uzgodniony procent od zwindykowanego długu. Porady i konsultacje detektywistyczne są bezpłatne. Nawet jeśli nie skorzystasz z naszych usług po spotkaniu będziesz mieć pełniejszą wiedzę na temat rozwiązania Twego Problemu.

Nasz klient na zawsze pozostaje naszym klientem

Po zrealizowaniu sprawy przedstawiamy Klientowi, szczegółowe sprawozdanie (raport detektywistyczny) z wykonanych czynności podpisane przez licencjonowanego detektywa wraz z zebraną dokumentacją (obserwacja, ustalenia), przedstawiając wnioski służące skutecznemu rozwiązywaniu jego problemów. W razie konieczności zapewniamy również kompleksową obsługę prawną, komorniczą i psychologiczną.

Napisz do nas!

W biurze detektywistycznym Jaran zawsze mamy dla Ciebie czas. Skontaktuj się z nami, zostawiając swoje imię oraz adres e-mail. Opisz swoją sprawę oraz sposób, w jaki możemy Ci pomóc. Otrzymasz od nas odpowiedź najszybciej, jak to możliwe.

Masz kłopoty w sprawach gospodarczych, karnych, cywilnych, rozwodowych?

Dłużnik nie wywiązuje się z zobowiązań finansowych wobec Ciebie?

Chcesz mieć wiedzę o swoim kontrahencie bądź przeciwniku biznesowym?

Tajemnice Twojego przedsiębiorstwa dostały się w niepowołane ręce?

Podejrzewasz zdradę bliskiej Ci osoby?

Podejrzewasz, że jesteś szpiegowany, podsłuchiwany?

Twój pracownik jest nieuczciwy lub nielojalny?

Chcesz być świadomym zagrożeń we wrogim otoczeniu biznesowym?